فروردین ماه ۱۳۹۶ ۰۸ سه شنبه

فا | en

اطلاعیه شهریه نیمسال دوم 96 - 95
      بسمه تعالی     قابل توجه دانشجویان محترم موسسه آموزش عالی فردوس   با توجه به شروع انتخاب واحد تحت وب برای نیمسال دوم 96-95 از تاریخ 95/11/7  لغایت   95/11/14 لازم است موارد زیر مورد توجه قرار گیرد.   میزان ونحوه پرداخت شهریه طبق جدول ذیل اعلام میگردد.خواهشمند است دانشجویان عزیز طوری برنامه ریزی ...
حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان مؤسسه فردوس در راهپیمایی 22 بهمن

حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان مؤسسه فردوس در راهپیمایی 22 بهمن

کسب مقام دوم مسابقات فوتسال دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور

کسب مقام دوم مسابقات فوتسال دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور

کسب مقام دوم مسابقات والیبال دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور

کسب مقام دوم مسابقات والیبال دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور

title ?>

معرفی موسسه

تعداد بازدیدها: ( 4498 )

 

 

مؤسسه آموزش عالی فردوس

 

 

معرفی:

 

مؤسسه آموزش عالي فردوس مشهد درسال 1384 با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري شروع به کار نمود. تاکنون رشته های مختلف در گروه های آموزشی هنر، علوم انسانی و فنی و مهندسی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در این مؤسسه راه اندازی شده است.

در راستای اعتلای سطح علمی مؤسسه، 30 نفر عضو هیات علمی و 254 نفر از اساتید برجسته و مطرح سطح شهر مشهد و تهران مشغول امور آموزشی و پژوهشی می باشند. نمایشگاه ها و ورکشاپ های مختلف بویژه در حوزه رشته های هنری، طراحی المان های سطح شهر مشهد، کسب جوایز و رتبه های برتر در مسابقات علمی، فرهنگی و هنری در سطح کشور از امتیازات اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی است.

دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه به همراه دفاتر تابعه (دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات، دفتر ارتباط با صنعت، دبیرخانه دائمی همایش های علمی، و کتابخانه و مرکز اسناد) با هدف ارتقای سطح علمی و پژوهشی اساتید در سطوح مختلف فعالیت می نماید. دفتر پژوهش و فناوری مؤسسه با راه اندازی شورای پژوهشی و تدوین شیوه نامه های حمایت از امور پژوهشی، تا کنون بیش از 45 مقاله علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و کنفرانس های تخصصی منتشر کرده است.

در بخش فرهنگی مؤسسه فعالیت های عمده ای از جمله: برگزاری مراسم های مذهبی و ملی، سمینارها، کرسی های آزاد اندیشی، همایش های علمی،نشست ها، همایش های علمی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، جشن های فارغ التحصیلی و ازدواج دانشجوئی، انجام اردوهای های مختلف، بازدید وگردش های علمی، تشکیل و فعال سازی کانون ها، انجمن ها و تشکل های علمی و فرهنگی، بسیج و هیئت های مذهبی و نشریات را می توان نام برد.

کتابخانه مؤسسه نیز با بیش از 10،000 عنوان کتاب در بخش های فارسی و لاتین، نرم افزارهای تخصصی، کتاب های الکترونیکی، کتاب های مرجع و نشریات تخصصی، علمی و پژوهشی ارائه خدمات می نماید.

مؤسسه فردوس در بلوار شهید کلاهدوز مشهد در قالب سه ساختمان، خدمات اداری، آموزشی ( شامل فضای آموزشی و کارگاهی) ، پژوهشی و رفاهی ارائه می دهد. از کارگاه های این واحد می توان به کارگاه های متنوع گرافیک، چاپ، نقاشی، صنایع دستی، هنر اسلامی، آزمایشگاه های کامپیوتر و معماری اشاره داشت.

 


 

رسالت :

 

 دانشگاه به عنوان مغز متفکر جامعه يکي از ارکانهاي مهم توسعه، سازماندهي و بسيج امکانات و ظرفيت هاي کشور در جهت سهم ميهن مان در توليدات علمي جهان است که براستي يکي از مهمترين عوامل براي رسيدن به توسعه پايدار ميباشد.

براي تحقق اين امر تربيت نيروي متخصص براي حضور در عرصه فعاليت هاي اقتصادي، اجتماعي و سياسي امري است ضروري که اين رسالت بر عهده آموزش عالي کشور است تا با تقويت نهضت نرم افزاري، ترويج پژوهش و کسب فنآوري نو، زمينه را براي افزايش توان رقابتي نخبگان کشور در عرصه بين المللي فراهم آورد.

مؤسسه آموزش عالي فردوس مشهد، با هدف تربيت نيروي متخصص و توانمند و مبتکر تاسيس گرديد تا در جهت توسعه کشور عزيزمان سهمي هر چند کوچک داشته باشد. ان شا الله

ساختار سازماني :

- هيأت مؤسس
- هيأت امنا
- رئيس مؤسسه
- معاونت آموزشي
- معاونت اداري مالي
- معاونت دانشجويي و فرهنگي
- معاونت پژوهش و فنآوري

 

 

CAPTCHA