آغاز نام نویسی بن کارت های خرید نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ویژه اساتید ، اعضای هییت علمی و دانشجویان

شنبه 1 اردیبهشت 1397 اطلاعیه
محمدرضا محبی

قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام اساتید دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه و سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب خبر داد.
 
امیرمسعود شهرام‌نیا؛ قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به زمان ثبت‌نام اساتید دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه برای دریافت بن خرید کتاب گفت: اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه می‌توانند از اول تا چهارم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت‌نام از طریق سایت www.bon.tibf.ir اقدام کنند.

وی افزود: بن خرید کتاب اساتید و هیات علمی دانشگاه‌ها 2،500،000 هزار ریال است که 750،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین خواهد شد  و الباقی نیز توسط شخص دریافت کننده پرداخت می‌شود.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران تصریح کرد: بن کارت‌های خرید کتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهند داشت و نحوه ثبت‌نام در سایت به خوبی توضیح داده شده است.

شهرام‌نیا همچنین درباره مشارکت سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب نیز گفت: بر اساس دستوالعمل صادر شده از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزان مشارکت هر یک از سازمان‌ها و نهادها مشخص شده است. از این رو سازمان‌ها و نهادها نیز فرصت دارند از اول اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه نسبت به مشارکت و دریافت بن خرید کتاب اقدام کنند.

وی ادامه داد: کار بررسی درخواست‌ها از تاریخ 3 اردیبهشت ماه خواهد بود و از تاریخ 8 اردیبهشت ماه نیز در صورت موافقت با درخواست‌ها بن‌های خرید کتاب به متقاضیان ارایه خواهد شد.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران هم چنین در خصوص زمان نام نویسی بن کارت های دانشجویی نیز گفت: ثبت‌نام بن‌های خرید کتاب دانشجویی از پنج‌شنبه (30 فروردین) آغاز شده و تا ساعت 24 یکشنبه (2 اردیبهشت) ادامه خواهد یافت؛ متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی ذکرشده از طریق سامانه ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی به نشانی http://bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 


محمدرضا محبی

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات